Jump to content

[Cerere Moderator] - snd

snd
 Share

Recommended Posts

NickName: snd

Nume Real : Cosmin

Varsta : am varsta de 12 ani 

Contact (Steam/Skype) : Ma puteti contacta, pe steam id/cosminboldor

Experien ta pe forumuri? :  Am destula experienta prin moderare . am mai fost moderator si pe alt forum cu peste 10000 membri.

Posturi : Am 8 posturi dar voi face activitate pe categoria pe care vreau sa o moderez

De ce doresti Moderator? :  Deoarece vreau sa ajut acest forum , sa il ajut sa creasca in activitate. 

Ce categorie doresti sa moderezi? : Vreau sa moderez 2 categorii daca se poate . Categoria "sport" si "jocuri forumiste" - (daca nu este loc la "jocuri forumiste" vreau sa moderez doar la "sport")

Cat timp poti acordaformuluizilnic? : Suficient, mai ales in aceasta perioada. Eu stau pe PC in jur de 5-6 ore pe zi.

Ce imbunatatiri poti aduce forumului? : Pot sa ajut mult pot sa cresc aceasta comunitate si sa ajut sa ajunga cea mai buna comunitate din RO.

Aicitit Regulamentul: Desigur.

Cum ai aflat de aceasta comunitate ? : eu am aflat de aceasta comunitate in momentul cand am vrut sa caut o comunitate . eu stiind de un server de arena DNS-arena.1tap.ro am spus sa intru pe forum sa vad ce se petrece pe forum . eu vazand ca nu prea este activitate la design in ultimul timp am vrut sa fac cerere designer :D .

sunt un lenes.

• 4
  • 92
  • 5

# PRO 

- ținând cont ca nu sunt moderatori activi 

- bagă posturi 😂

Nu îmi cereţi în PM avatare semnături logos / etc. Faceţi cerere!

TeamSpeak 3 1TAP Romania - TS.1TAP.RO

- Pentru asistenţă recomand contactarea mea în privat sau accesarea canalului de Asistenta Tehnica [TeamSpeak3]
Contact me : 

Discord : Darken.#9379

WhatsAPP : 0754972998

VqAYmD9.png

• 25
  • 429
  • 3
  • NeeD locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...