Jump to content
    Bine ai venit pe comunitatea 1TAP ROMANIA!

Citeste regulamentul comunitatii pentru a evita toate incidentele neplacute!

REGULAMENT

Te plictisesti? Te invitam pe serverele noastre!

SERVERE COMUNITARE

Acceptam servere de orice tip!

CERERE DNS

Linkuri utile

FreakHosting
FreakHosting
FreakHosting
FreakHosting
FreakHosting
Strice

Reclamatie--Flaviu #arena1tap

Recommended Posts

》Nick-ul dvs :Strice

》Nick-ul Reclamatului : Flaviu

》SteamID-ul Reclamatului : https://steamcommunity.com/profiles/76561199044124476/

》Motivul reclamatiei : Fac reclamatie deoarece am primit mute pe un motiv ce este cu totul gresit , prima data am primit mute deoarece am injurat (pe situatie nu pe cineva) si a doua oara am primit mute deoarece vorbeam peste cineva ,cea ce recunosc ca am facut dar a fost un mic ras dupa ce unul dintre membri a spus o gluma 

》Dovada : Dovada nu am deoarece chat ul mers foarte rapid si nu am putut sa fac screenshot

CS MONEY

+ PENTRU RECLAMATIE (lucru ce am uitat sa adaug)
Doresc sa vad filmarea ce ma incrimineaza pe mine ,deoarece mi s a atras atentia de la un alt admin ca trebui ca cei ce sunt pe server cu rank -Helper-Admin- trebuie sa ruleze filmarea pentru orice reclamatie

Ti-am atras atentia de 2 ori pentru vorbit unul peste altul si am dat si pe chat ca cine vorbeste unul peste altu este sanctionat cu MUTE dovada nu am pentru asa ceva. Dovada se face cand cineva foloseste cheat. Nu cand cineva injura pe voice chat sau pe chat. 

Eu am inteles asta cum am scris in reclamtie, dar prin ce scrisesi tu nu se explica primul mute nu cel in care am rasp peste altcineva. 

Ba da ti-am explicat.. am spus ca te-am avertizat de 2 ori pentru limbaj de asta ai luat mute pentru prima data 

2 hours ago, Strice said:

》Nick-ul dvs :Strice

》Nick-ul Reclamatului : Flaviu

》SteamID-ul Reclamatului : https://steamcommunity.com/profiles/76561199044124476/

》Motivul reclamatiei : Fac reclamatie deoarece am primit mute pe un motiv ce este cu totul gresit , prima data am primit mute deoarece am injurat (pe situatie nu pe cineva) si a doua oara am primit mute deoarece vorbeam peste cineva ,cea ce recunosc ca am facut dar a fost un mic ras dupa ce unul dintre membri a spus o gluma 

》Dovada : Dovada nu am deoarece chat ul mers foarte rapid si nu am putut sa fac screenshot

Reclamatie fara dovezi! Cum putem sti ca nu minti? din punctul meu de vedere e un post fara rost!

DOVEZI INSUFICIENTE!

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.

Theme made by CodeBite & raduly for 1TAP COMMUNITY!

Comunitatea 1TAP Romania

Comunitatea 1TAP ROMANIA a fost infiintata cu scopul de a atrage jucatorii de Counter Strike:Global Offensive si nu numai, pentru a le oferi un mediu mai bun si placut unde sa isi petreaca timpul liber alaturi de prietenii lor!

Ne-am facut recunoscuti prima data prin serverul nostru LOCUL 1 in Romania, "ARENA.1TAP.RO", si odata cu timpul ne-am extins si cu serverul de FiveM, ajungand locul 1 si el!

Copyright 2020 © FREAK Powered by Invision Community

• Create New...