Jump to content
    Bine ai venit pe comunitatea 1TAP ROMANIA!

Citeste regulamentul comunitatii pentru a evita toate incidentele neplacute!

REGULAMENT

Te plictisesti? Te invitam pe serverele noastre!

SERVERE COMUNITARE

Acceptam servere de orice tip!

CERERE DNS

Linkuri utile

FreakHosting
FreakHosting
FreakHosting
FreakHosting
FreakHosting
Lord Giose

[Cerere unban] - mihaitaoctavian

Recommended Posts

》 Nickname-ul dvs : mihaitaoctavian

》 Nickname-ul Adminului : nu stiu

》 SteamID :https:/steamcommunity.com/profiles/76561199038968900

》 Motivul pentru care ai primit ban : nu stiu

》 Dovada :https://imgur.com/a/EHas8lq

As dori sa stiu si eu cine este, ce rank are, si ce  experienta pe csgo are acest admin care mi-a dat ban. Am adunat peste 5000 de ore, tocmai am facut upgrade de la 144hz la 240hz, dar nu credeam ca o sa primesc ban ca joc prea bine :))))). Astept demo.

CS MONEY

EU TI-AM DAT BAN ! O SA PUN DEMO-UL IMEDIAT

LA ULTIMA RUNDA TI-A SARIT RAU TINTA (SI NU DOAR IN ULTIMA RUNDA) ! DACA ARNOLD SAU RADULY CONSIDERA CA NU AI IMI ASUM ,DAR DUPA PAREREA MEA SE VEDE CLAR !

Pro unban! Nu vad pic de AIM! 

iti zic sincer si mie mi se parea putin suspect, dar sincer din demo-ul tau nu se vede absolut nimic. PRO UNBAN

Pro unban 

Pro UNBAN!

Pro Unban ! Nu vad nimic iesit din comun.

Rectific comentariul, dupa ce m-am uitate de cateva ori , mi se pare intradevar ca la ultima runda a deviat glontul la el in cap. CONTRA !

Edited by DauBineSalPa

Fratii mei care spuneti ca am cod...daca vreti va fac live pe twitch, va fac stream pe discord, poate asa invatati si voi unii sa jucati. Ultimul glont se vede clar ca a deviat in aceeasi secunda in care baiatu asta care a filmat a avut mare framedrop, si probabil de aia vi se pare voua ca "a deviat direct pe cap". Nu este vina mea ca jucati pe monitoare de 60hz, si nu puteti percepe diferenta dintre un flick@60 hz si unul @240hz. De asemenea, ce fel de demo e asta? Vreau si eu acelasi demo, dar cu slow mo pe fiecare faza filmata. Sa nu mai zic ca sunt filmate 3-4 runde, dintre care doar intr-una sunt "reclamatii". Sunt jucator vechi, de pe vremea lui magnitude, deea, zmeura si restul, nu mi-am luat niciodata ban pe server, si s-a gasit cineva cu o experienta dureros de inferioara in adminat si gameplay sa imi dea mie ban? Eu chiar il invit pe baiatul care mi-a facut demo sa intre cu mine discord, sa imi explice cum am jucat eu dubios in nici macar 2 minute de demo, demo care nu este analizat, nu este nimic, este pur si simplu un recording al ecranului. Daca erai admin serios, faceai demo si il lasai aici, la discretia tuturor, ca sa il analizeze drept si complet. Ma voi abtine de la comentarii in plus, astept decizia lui Arnold (sau cine se ocupa acum de forum). P.S. :te rog accepta-mi cererea pe steam ca sa vorbim frumos, sa ma faci sa inteleg gandirea din spatele acestui ban.

AI PRIMIT UNBAN!

T/C

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

Theme made by CodeBite & raduly for 1TAP COMMUNITY!

Comunitatea 1TAP Romania

Comunitatea 1TAP ROMANIA a fost infiintata cu scopul de a atrage jucatorii de Counter Strike:Global Offensive si nu numai, pentru a le oferi un mediu mai bun si placut unde sa isi petreaca timpul liber alaturi de prietenii lor!

Ne-am facut recunoscuti prima data prin serverul nostru LOCUL 1 in Romania, "ARENA.1TAP.RO", si odata cu timpul ne-am extins si cu serverul de FiveM, ajungand locul 1 si el!

Copyright 2020 © FREAK Powered by Invision Community

• Create New...