Jump to content
1TAP.RO - #1 Comunitate Gaming Romania
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
raduly

[CAMPANIE] - MODERATORI si DESIGNERI

Recommended Posts

Nume & Prenume: Turtea George                                                 
 Varsta: 15
 Vechime în comunitate: Sunt nou aici, dar voi sta destul de mult.
 Ce secțiune dorești să moderezi?: Orice sectiune libera.
 Motivul pentru care dorești accesul: Vreau sa ajut comunitatea cu activitatea mea, fiind jucator atat pe serverul de CS:GO, cat si pe cel de FiveM(staff),  vreau sa ma implic in dezvoltarea comunitatii.

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?: Nu ma consider special, consider ca toti au sanse egale.
 Experiență de moderare: Am facut o pauza de 2 ani, am activat cam tot 2 ani.
 Ai citit regulamentul?: Da, l-am citit.
 Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus?Da.

Nume & Prenume:  Rizea Andrei                                               
 Varsta:  15
 Vechime în comunitate:  Aproape 1 an
 Ce secțiune dorești să moderezi?:  Tehnologie 
 Motivul pentru care dorești accesul:  Sa pot ajuta forumul , sa inchid topicurile care sunt inactive etc.

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?:   Deoarece ma consider priceput in tehnologie si as putea sa ajut pe altii care nu sunt la fel de priceputi. 
 Experiență de moderare:  1 an 
 Ai citit regulamentul?:  Da .
 Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus?: Da.

Edited by littlesaboo

54 minutes ago, littlesaboo said:

Nume & Prenume:  Rizea Andrei                                               
 Varsta:  15
 Vechime în comunitate:  Aproape 1 an
 Ce secțiune dorești să moderezi?:  Tehnologie 
 Motivul pentru care dorești accesul:  Sa pot ajuta forumul , sa inchid topicurile care sunt inactive etc.

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?:   Deoarece ma consider priceput in tehnologie si as putea sa ajut pe altii care nu sunt la fel de priceputi. 
 Experiență de moderare:  1 an 
 Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus?: Da.

ACCEPTAT CU JUMATE DE NORMA, AI NOROI

Nume & Prenume:  Rafa                                            
 Varsta:  16
 Vechime în comunitate:  Aprox 3 ani
 Ce secțiune dorești să moderezi?:  Gaming
 Motivul pentru care dorești accesul:  Sa pot ajuta acest forum 

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?:   Fiindca sunt activ si as ajut cu mare atentie acest server 
 Experiență de moderare:  6 luni

Edited by Brusliy

15 hours ago, Brusliy said:

Nume & Prenume:  Rafa                                            
 Varsta:  16
 Vechime în comunitate:  Aprox 3 ani
 Ce secțiune dorești să moderezi?:  Gaming
 Motivul pentru care dorești accesul:  Sa pot ajuta acest forum 

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?:   Fiindca sunt activ si as ajut cu mare atentie acest server 
 Experiență de moderare:  6 luni

Aici aplici pentru a intra in stafful forumului, nu stafful unui server.

Motivul pentru care dorești accesul: Vreau sa ajut comunitatea cu activitatea mea, fiind jucator atat pe serverul de CS:GO, cat si pe cel de FiveM(staff),  vreau sa ma implic in dezvoltarea comunitatii.

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?: Nu ma consider special, consider ca toti au sanse egale.
 Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus?Da.

3 hours ago, iDope said:

Acceptat la Discuții Tematice şi Socializare

• Like 2

On 26.02.2020 at 5:00, raduly said:

Nickname : Turcoas

Nume Real : Vlad

Varsta : 16 ani.

Contact (Steam/Skype) : Skype/steam #Turcoas.

Experientapeforumuri? :  Am destula experienta, am avut si eu un forum in jur de 1000 de membrii + administrator/moderator pe alte forumuri cu cate 9000 de membrii.

Posturi : Acesta este primul, din nefericire, voi ajunge pe parcurs. In jur de 10-11 posturi pe zi.

Decedoresti Moderator? :  Vreau sa mentin linistea si ordinea pe server si sa contribui la administrarea si buna functionare a acestuia. 

Ce categorie doresti sa moderezi? : Gaming

Cat timp poti acordaformuluizilnic? : Suficient, mai ales in aceasta perioada. Eu stau pe PC in jur de 5-6 ore pe zi.

Ce imbunatatiri poti aduce forumului? : Pot sa ajut mult pot sa cresc aceasta comunitate si sa ajut sa ajunga cea mai buna comunitate din RO.

Aicitit Regulamentul: Desigur.

Cum ai aflat de aceasta comunitate ? : De la un prieten.

On 08.05.2020 at 14:23, Turcoas. said:

Nickname : Turcoas

Nume Real : Vlad

Varsta : 16 ani.

Contact (Steam/Skype) : Skype/steam #Turcoas.

Experientapeforumuri? :  Am destula experienta, am avut si eu un forum in jur de 1000 de membrii + administrator/moderator pe alte forumuri cu cate 9000 de membrii.

Posturi : Acesta este primul, din nefericire, voi ajunge pe parcurs. In jur de 10-11 posturi pe zi.

Decedoresti Moderator? :  Vreau sa mentin linistea si ordinea pe server si sa contribui la administrarea si buna functionare a acestuia. 

Ce categorie doresti sa moderezi? : Gaming

Cat timp poti acordaformuluizilnic? : Suficient, mai ales in aceasta perioada. Eu stau pe PC in jur de 5-6 ore pe zi.

Ce imbunatatiri poti aduce forumului? : Pot sa ajut mult pot sa cresc aceasta comunitate si sa ajut sa ajunga cea mai buna comunitate din RO.

Aicitit Regulamentul: Desigur.

Cum ai aflat de aceasta comunitate ? : De la un prieten.

RESPINS!

Nume & Prenume: Laur Mihai                                               Varsta: 15
 Vechime în comunitate: idk.am mai avut designer
 Ce secțiune dorești să moderezi?:Discutii Tematice si Socializare
 Motivul pentru care dorești accesul:Vreau sa ajut comunitatea prin activitate si prin ajutarea membriilor.

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?:Nu ma consider eu mai bun decat cineva,toti putem avea acest grad
 Experiență de moderare:Am mai avut moderator pe o alta comunitate,deci ma pot descurca
 Ai citit regulamentul?:Da
 Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus?:Da

On 14.05.2020 at 22:55, HeadShott said:

Nume & Prenume: Laur Mihai                                               Varsta: 15
 Vechime în comunitate: idk.am mai avut designer
 Ce secțiune dorești să moderezi?:Discutii Tematice si Socializare
 Motivul pentru care dorești accesul:Vreau sa ajut comunitatea prin activitate si prin ajutarea membriilor.

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?:Nu ma consider eu mai bun decat cineva,toti putem avea acest grad
 Experiență de moderare:Am mai avut moderator pe o alta comunitate,deci ma pot descurca
 Ai citit regulamentul?:Da
 Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus?:Da

ACCEPTAT la Discutii Tematice si Socializare!

• Like 4

Nume & Prenume: Ivanov Robert                                              
 Vechime în comunitate: 7 luni
 Ce secțiune dorești să moderezi?:Discutii tematice si socializare

Motivul pentru care dorești accesul:Pentru a informa jucatorii de pe forum si pentru a-i atrage de comunitatea noastra

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?:Aveti alegere libera sa alegeti pe oricine vreti.
 Experiență de moderare:1 an
 Ai citit regulamentul?:da

► Nume & Prenume: Cristian Gheralia                                            
► Varsta: 16
► Vechime în comunitate: 1 
► Ce secțiune dorești să moderezi?: Multimedia
► Motivul pentru care dorești accesul:  Sa ajut comunitatea sa fie mai activa 

► Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?:  Pot ajuta la sectiunea de gfx 
► Experiență de moderare:  am mai moderat 7 luni o comunitate
► Ai citit regulamentul?:  Da
► Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus?  Da.

• Like 1

2 hours ago, crichi3 said:

► Nume & Prenume: Cristian Gheralia                                            
► Varsta: 16
► Vechime în comunitate: 1 
► Ce secțiune dorești să moderezi?: Multimedia
► Motivul pentru care dorești accesul:  Sa ajut comunitatea sa fie mai activa 

► Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?:  Pot ajuta la sectiunea de gfx 
► Experiență de moderare:  am mai moderat 7 luni o comunitate
► Ai citit regulamentul?:  Da
► Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus?  Da.

4 hours ago, Robikq said:

Nume & Prenume: Ivanov Robert                                              
 Vechime în comunitate: 7 luni
 Ce secțiune dorești să moderezi?:Discutii tematice si socializare

Motivul pentru care dorești accesul:Pentru a informa jucatorii de pe forum si pentru a-i atrage de comunitatea noastra

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?:Aveti alegere libera sa alegeti pe oricine vreti.
 Experiență de moderare:1 an
 Ai citit regulamentul?:da

ACCEPTATI!
Bun venit in echipa administrativa si sper ca o sa va descurcati!

• Like 4

►Nume & Prenume:  Popescu Andrei Raull

Varsta: 14 ani
► Vechime în comunitate: aproape de un an *
► Ce secțiune dorești să moderezi?: Tehnologie
► Motivul pentru care dorești accesul: sa ajut forum-ul si comunitatea
► Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?: Deoarece as putea spune cas mai vechi si am experienta mai ales in tehonologie si de ce nu sa nu ajut comunitatea si forum-ul.
► Experiență de moderare:2-4 luni 
► Ai citit regulamentul?: Da, l-am citit.
► Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus?Da.

Edited by raullftw_20191 JB.1TAP.RO

Nume & Prenume:  Denis Florentin                                                
 Varsta:14
 Vechime în comunitate:Sunt destul de vechi dar nu cu acest cont.
 Ce secțiune dorești să moderezi?: As dorii ca cel care se ocupa de moderatori sa aleaga sectiunea de moderare, imi plac toate.
 Motivul pentru care dorești accesul: Sa ajut comunitatea si sa invat lucruri noi.

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?: Aici depinde de ce parere isi face fondatorul/responsabilul  despre noi. Zic ca toti meritam cate o sansa
 Experiență de moderare: Ma descurc foarte bine.
 Ai citit regulamentul?:Da.
 Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus: Da.

Acceptat @KENNT !  Vei fi moderator la categoria Discutii tematice si socializare !

• Like 1
  • Upvote 1

Nume & Prenume:  Andrei Cătălin                                        
 Varsta:18
 Vechime în comunitate: Nu am din păcate..
 Ce secțiune dorești să moderezi?: Aș dorii să moderez secțiunea '''Multimedia'''.
 Motivul pentru care dorești accesul: Ajutarea comunității și al oamenilor. 

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?: Cred că cu toții avem șanse egale, depinde de preferințele staff-ului.
 Ai citit regulamentul?: Da.
 Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus: Da.

2 minutes ago, AndreiCTL said:

Nume & Prenume:  Andrei Cătălin                                        
 Varsta:18
 Vechime în comunitate: Nu am din păcate..
 Ce secțiune dorești să moderezi?: Aș dorii să moderez secțiunea '''Multimedia'''.
 Motivul pentru care dorești accesul: Ajutarea comunității și al oamenilor. 

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?: Cred că cu toții avem șanse egale, depinde de preferințele staff-ului.
 Ai citit regulamentul?: Da.

ACCEPTAT!

• Like 2

Nume & Prenume:  Paştiu Samuel                                      
 Varsta: 18
 Vechime în comunitate: Newbie momentan
 Ce secțiune dorești să moderezi?: Orice secţiune liberă
 Motivul pentru care dorești accesul: Deoarece doresc să ajut la ascensiunea comunităţii

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?: Tind să cred că toţi avem şanse egale.

Experiență de moderare: Undeva la 1 an spre 2
 Ai citit regulamentul?: Desigur
 Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus?: Da

Edited by Muffin

5 minutes ago, Muffin said:

Nume & Prenume:  Paştiu Samuel                                      
 Varsta: 18
 Vechime în comunitate: Newbie momentan
 Ce secțiune dorești să moderezi?: Orice secţiune liberă
 Motivul pentru care dorești accesul: Deoarece doresc să ajut la ascensiunea comunităţii

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?: Tind să cred că toţi avem şanse egale.

Experiență de moderare: Undeva la 1 an spre 2
 Ai citit regulamentul?: Desigur
 Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus?: Da

Acceptat la categoria gaming!

• Like 1

Nume & Prenume:  Gașper Andrei                                      
 Varsta: 19
 Vechime în comunitate: M-am jucat si inca ma joc pe aceasta comunitate, contul pe forum a fost creat undeva pe la sfarsitul lui 2017 si recent am decis sa ma reimplic mult mai mult in aceasta comunitate daca se poate si daca sunteti dispusi sa imi oferiti o a doua sansa.
 Ce secțiune dorești să moderezi?: Oriunde este nevoie, sunt deschis la moderarea orcarui sectiuni.
 Motivul pentru care dorești accesul: Dezvoltarea acestei comunitatii, doresc sa extind si eu comunitatea cu cateva servere, dar si sa moderez forumul.

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?: Sincer sa fiu, eu presupun ca ma descurc in acest domeniu si eu zic ca va puteti baza pe mine cand este nevoie.
 Experiență de moderare: 3 ani
 Ai citit regulamentul?: Da
 Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus? Da

On 15.09.2020 at 13:29, Bear said:

Nume & Prenume:  Gașper Andrei                                      
 Varsta: 19
 Vechime în comunitate: M-am jucat si inca ma joc pe aceasta comunitate, contul pe forum a fost creat undeva pe la sfarsitul lui 2017 si recent am decis sa ma reimplic mult mai mult in aceasta comunitate daca se poate si daca sunteti dispusi sa imi oferiti o a doua sansa.
 Ce secțiune dorești să moderezi?: Oriunde este nevoie, sunt deschis la moderarea orcarui sectiuni.
 Motivul pentru care dorești accesul: Dezvoltarea acestei comunitatii, doresc sa extind si eu comunitatea cu cateva servere, dar si sa moderez forumul.

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?: Sincer sa fiu, eu presupun ca ma descurc in acest domeniu si eu zic ca va puteti baza pe mine cand este nevoie.
 Experiență de moderare: 3 ani
 Ai citit regulamentul?: Da
 Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus? Da

Acceptat la Discutii Tematice si Socializare !

Nume & Prenume: Moraru Robert                                     
 Varsta: 17
 Vechime în comunitate: 2 - 3 Luni
 Ce secțiune dorești să moderezi?: Sectiunea de Gaming
 Motivul pentru care dorești accesul: Pentru a mentine curatenie si disciplina

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?: Pentru a ajuta comunitatea și membrii comunității #revenirea
 Experiență de moderare: Pe cateva forumuri
 Ai citit regulamentul?: Da
 Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus?: Desigur

Acceptat, e ultima ta sansa.

18 hours ago, ★ m1.exe said:

Nume & Prenume: Moraru Robert                                     
 Varsta: 17
 Vechime în comunitate: 2 - 3 Luni
 Ce secțiune dorești să moderezi?: Sectiunea de Gaming
 Motivul pentru care dorești accesul: Pentru a mentine curatenie si disciplina

Motivul pentru care sa te alegem pe tine si nu pe alt candidat?: Pentru a ajuta comunitatea și membrii comunității #revenirea
 Experiență de moderare: Pe cateva forumuri
 Ai citit regulamentul?: Da
 Accepți, ești de acord cu cerințele de mai sus și consecințele nerespectării regulamentului și a cerințelor de mai sus?: Desigur