Jump to content

[Cerere] zGreenSKILL

zGreenSKILL
 Share

Recommended Posts

Nickname : zGreenSKILL

Nume Real : Ion Gabriel

Varsta : 14 ani

Contact (Steam/Skype) : Nu folosesc skype, aveti aici discordul meu zGreenSKILL#6457

Experienta pe forumuri? : Aproximativ un an

Posturi : 220+ de posturi

De ce doresti Moderator? : Doresc gradul de Moderator deoarece vreau sa ajut comunitatea 1TAP intrucat sa ajunga din ce in ce mai populara.

Ce categorie doresti sa moderezi? : Doresc sa moderez categoria de Gaming sau orice tine de Tehnologie, news, etc.

Cat timp poti acorda formului zilnic? : Pot acorda peste 3 ore / zi

Ce imbunatatiri poti aduce forumului? : Pot aduce noutati despre gaming, tehnologie, etc.

Ai citit Regulamentul: Da

Cum ai aflat de aceasta comunitate ? : Am aflat de comunitatea 1TAP acum 2 ani cand ma jucam pe actualul server jb.1tap.ro (Atunci era jbgo.1tap.ro)

Multumesc anticipat <3 <3

Ps: am mai avut grad pe aceasta comunitate si cred ca m am descurcat bine, dar din pacate am avut niste probleme si nu am mai putut fi atat de activ pe comunitate.

Edited by zGreenSKILL
  • Like 6
  • Upvote 5
  • Downvote 7

c0nIfsn.png

• 112
  • 332
  • 5

Acceptat! Lasa-mi un PM cu, categoria pe care doresti sa o moderezi, din cadrul forumului "GAMING".

Nu îmi cereţi în PM avatare semnături logos grade / etc. Faceţi cerere!

TeamSpeak 3 1TAP Romania - TS.1TAP.RO

- Pentru asistenţă recomand contactarea mea în privat sau accesarea canalului de Asistenta Tehnica [TeamSpeak3]
- În cazul întâmpinării unei probleme legată de forum şi/sau afilieri, aveţi la dispoziţie următoarele adrese:

76561198991181396.png

1119583.png

0ZA5WRlyUDea%2BZ1ff%2BWO2FOCCCA%3D.png

Community Responsible

• 568
  • 964
  • 18
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...